Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Revúca Mestské kultúrne strediskoHľadať
 
 

Predaj vstupeniek v MsKS

Predaj vstupeniek v Mestskom kultúrnom stredisku v Revúcej (ďalej len MsKS)

1.) Ak nie je uvedené inak, vstupenku je možné zakúpiť si len hotovostnou platbou, a to výlučne v MsKS Revúca každý pracovný deň od 7:30 do 11:30 a od 12:00 do 15:30 hod. alebo 30 minút pred začiatkom podujatia v pokladni MsKS.

2.) Rezervácia vstupenky je možná v MsKS č. dv. 6 alebo na tel. č. 058/28 515 71 alebo cez Skype: MsKS Revúca.

3.) Vstupenky sú rezervované len po dobu 5 pracovných dní, potom je nutné rezerváciu vyplatiť, inak bude vstupenka automatický uvoľnená do predaja, a to bez upovedomenia záujemcu.

4.) V prípade, že si zákazník vstupenky rezervuje počas 24 hodín pred termínom začiatku predstavenia, môže si ich vyzdvihnúť najneskôr polhodinu pred začiatkom predstavenia.

5.) V prípade, že si zákazník nevyzdvihne rezervované vstupenky najneskôr 30 minút pred plánovaným začiatkom, vstupenky budú uvoľnené do voľného predaja.

6.) Bezprostredne po zakúpení vstupenky je zákazník povinný prekontrolovať správnosť údajov, neskoršie reklamácie nebudú uznané.

7.) Zakúpenú vstupenku nie je možné vrátiť ani vymeniť.

8.) Ak nie je uvedené inak, na vstupenku sa nevzťahuje možnosť zľavy.

9.) Na dieťa sa nevzťahujú žiadne špeciálne zľavy, vstupenky sa predávajú na počet ľudí vstupujúcich na miesto konania podujatia, bez ohľadu na obsadenie miesta či spôsob sedenia.

10.) MsKS nezodpovedá za prípadnú finančnú alebo spoločenskú ujmu spôsobenú zrušením rezervácie, ak bola takáto ujma zapríčinená nevedomosťou o zrušení; MsKS nie je povinné oznamovať záujemcom zrušenie rezervácie.

11.) Kúpou vstupenky zákazník berie na vedomie, že:

1. vstup do hľadiska po začiatku predstavenia nie je povolený

2. počas predstavenia je zakázaná konzumácia nápojov a jedál, používanie audiovizuálnych zariadení a mobilných telefónov

3. fotografovanie a výroba audio- a videozáznamu predstavenia sú prísne zakázané.

12.) MsKS si vyhradzuje právo nevpustiť či vyviesť z priestorov určených na produkciu umeleckého diela osobu, ktorá sa správa v rozpore s dobrými mravmi alebo v rozpore s bodom 10. alebo inak narúša pokojný priebeh pred a počas predstavenia, a to bez vrátenia vstupného.


 

dnes je: 24.10.2019

meniny má: Kvetoslava

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka